Auskari un citas rotas internetā — kā nevilties kvalitātē

Auskari un citas rotas internetā — kā nevilties kvalitātē

Viedtālruņi tagad ir tik parocīgi. To ekrānos var izdarīt visu to pašu, ko ikvienā datorā vai planšetē. Viedtelefons ir viens no tiem laika kavēkļiem, ko cilvēki izmanto ļoti daudz. Kā tiek aizpildīti brīvie brīži, gaidīšana rindā pie ārsta, pauzītes darbā? Vismaz es tajā laikā labprāt izpētu ziņu lentes savos aktuālajos sociālajos tīklos — Facebook un Instagram.

Tā ir ne tikai izklaide, bet var arī ātri uzzināt kaut ko noderīgu. Piemēram, man patīk, ka Facebook ziņu lentē redzu aktuālos sludinājumus no manas pilsētas, jo esmu piederīga šai grupai. Tādā veidā ieraugu kādu sev aktuālu preci, man ir iespēja ātri sazināties ar pārdevēju un tikt pie kārotās lietas. Tādā veidā esmu gan sev nopirkusi labus apavus, gan kleitu, gan dažādas lietas bērniem.

Vai pirkt rotas Facebook?

Un esmu pat pirkusi rotaslietas. Reiz kāda sieviete par vilinošu cenu pārdeva zelta rotaslietas. Tieši tad biju domājusi, ka jānopērk jauni auskari. Grbēju ietaupīt, tāpēc sazinājos ar pārdevēju. Vienojāmies, ka viņa sūta preci man uz pakomātu. Tomēr šis pirkums nebija veiksmīgs, jo auskari neatbilda tai kvalitātei, ko biju gaidījusi.

Skaidrs, ka iepirkšanās internetā ne vienmēr ir veiksmīga, ir savi riski. It īpaši, ja pērk no cilvēka, nevis no veikala, kuram var iesniegt oficiālas pretenzijas, atgriezt preci. Tajā reizē gan pārdevēja bija korekta, auskari tika nosūtīti viņai atpakaļ, saņemu arī savu samaksāto naudu. Tā man bija mācība, ka ar rotaslietām tomēr jābūt uzmanīgai.

Lietoti juvelierizstrādājumi var neatbilst vēlamajai kvalitātei

Tāpēc tagad rotas pērku tikai pie uzticama pārdevēja — salonā vai oficiālajā interneta veikalā. Tie auskari, kuri neatbilda manām cerībām, tagad ir aizstāti ar citiem. Tā vietā ir skaisti zelta auskari no Gemmi, kur ir tiešām liels piedāvājums un vienmēr nemainīgi augsta kvalitāte — https://gemmi.lv/lv/15-auskari.

Lai gan arī Gemmi savas reklāmas ar aktuālajām atlaidēm un piedāvājumiem liek tieši Facebook. Tā kā esmu vairākkārt apmeklējusi viņu veikalu un mājaslapu, tad regulāri savā ziņu lentē redzu viņu reklāmas. Tāpēc nesaku, ke Facebook nebūtu laba vieta, kur iepirkties. Ir tikai svarīgi seko līdzi, ko un no kā pērkat. Jāizvēlas uzticami pārdevēji. Drošāk tomēr ir izmantot interneta veikalus, uz kuriem var ātri nokļūt, uzklikšķinot uz Facebook reklāmas.

Bet arī tad, ja pasūtāt rotaslietas interneta veikalā, ir jāpārliecinās, kas tas ir par pārdevēju. Vai tiek nodrošināta preču garantija un arī iespēja preces atgriezt, ja tomēr pārdomājat. Jāatceras, ka tas, ko redzat bildītē telefonā vai datorā, var arī pilnībā neatbilst tam, kā tas ir realitātē.