Eiropas līmeņa ginekoloģija arī Latvijā: Vasaraudzes privātklīnika

Eiropas līmeņa ginekoloģija arī Latvijā: Vasaraudzes privātklīnika

vasaraudzes-privātklīnikaGinekologs ir viens no tiem speciālistiem, kurš sabiedrības veselības kontekstā ir neaizstājams, jo rūpējas par sieviešu, grūtnieču un gaidāmo mazuļu veselību. Mātes un bērna veselība ir viens no tiem kritērijiem, pēc kuriem mēra valsts labklājību dažādos kontekstos. Tāpēc ginekologu, klīniku un arī dzemdniecības sistēmas kvalitāte ir ļoti būtiski jautājumi, kuri tiek aktualizēti gan valsts līmenī, gan arī privātajā medicīnas sektorā.

Tomēr daudzi piemēri un situācijas apliecina, ka ne viss ir tik rožaini, kā gribētos, statistika dažādos aspektos nav iepriecinoša ne mātes ne bērna veselības sakarā. Tapēc prieks, ka ginekoloģijas nozares speciālisti apzinās to, ka viņiem strauji ir jāvirzās uz to, lai sasniegtu savā darbā Eiropas vadošos klīniku līmeni, lai spētu nodrošināt pašu labāko aprūpi mūsu sievietēm, topošajām māmiņām un viņu mazuļiem.

Vasaraudzes privātklīnika ir viena no iestādēm, kas spēj jau šobrīd nodrošināt labākos Eiropas līmeņa standartus ginekoloģijā.

 

  • Ginekoloģija visa vecuma sievietēm

 

ginekologsGinekologs ir speciālists, kas ir līdzās sievietei visu viņas mūžu, jau no pirmajām mēnešreizēm līdz pat menopauzei un ilgāk, jo ķermenim reproduktīvā sistēma taču nekur nepazūd, tā vienmēr ir jāuzrauga, jāseko līdzi veselības stāvoklim.

Vasaraudzes privātklīnika savām pacientēm sniedz profesionālu ginekoloģisko aprūpi jebkurā vecumā un dzīves posmā. Mātes droši var vest savas meitas uz pirmo vizīti pie ginekologa, tiks veikta ginekoloģiskā apskate, izrunāti kontracepcijas jautājumi.

Tāpat palīdzību saņem sievietes seksuāli aktīvā vecumā, kad var nākties saskarties ar dažādiem aktuāliem jautājumiem un arī kaitēm. Sievietes veselība ir klīnikas prioritāte gan bērniņa gaidīšanas, gan pēcdzemdību periodā un visa mūža garumā. Kad ķermenis reproduktīvo funkciju sāk samazināt, sievietes piedzīvo apjukuma posmu, ķermenis kļūst savādāks, ir neparastas sajūtas. Šajā brīdī klīnikas zinošie speciālisti atrod veidus, kā palīdzēt sievietei saglabat labu pašsajūtu.

 

  • Profesionāla grūtniecības uzraudzība

 

Vasaraudzes privātklīnikā strādā ļoti pieredzējuši ārsti, kuri zināšanas ieguvuši ne tikai Latvijā, bet arī vadošajās ārzemju klīnikās. Iegūtās prasmes un zināšanas tiek liktas lietā, lai sniegtu labāko un mūsdienīgāko aprūpi pacientēm Latvijā.

Sākot no neauglības jautājumiem līdz pat sekmīgai bērniņa laišanai pasaulē — tas viss ir klīnikas ārstu profesionālajās rokās. Vasaraudzes privātklīnika veic daudzas tādas procedūras, ko citviet pacientes neatradīs. Tas tiek darīts, lai palielinātu grūtnieču drošību, mazinātu riskus grūtniecības laikā, precīzāk izvērtētu gaidāmā mazuļa pataloģiju riskus.  

 

  • Jaunākās paaudzes aprīkojums un darba metodes

 

Protams, ka labi ārsti ir tikai daļa no panākumiem. Klīnikas priekšrocība ir arī tas, ka tā ir ļoti moderna. Tā aprīkota ar jaunākās paaudzes iekārtām, diagnostikas aparātiem. Tas nozīmē, ka pacientes vienmēr saņem pašu labāko, kas šobrīd ginekoloģijā ir pieejams. Un arī pati klīnikas vide ir ļoti patīkama, moderna, mājīga. Nemaz nav sajūtas, ka esat ienākuši medicīnas iestādē. Tas ļauj pacientēm relaksēties, nejusties neērti arī tad, ja ir jāpagaida tikšanās ar ārstu.

Klīnika neaprobežojas tikai ar ginekoloģijas pakalpojumu sniegšanu. Klīnikā rūpējas par to, lai topošās māmiņas būtu informētas, justos labi. Tāpēc tiek rīkoti dažādi semināri, kas ļauj sievietēm uzzināt ļoti svarīgu informāciju — gan tādu, kas ir aktuāla grūtniecības laikā, gan to, kas jau būs aktuāla tad, kad mazulis būs piedzimis.

Vasaraudzes privātklīnika ir pilna servisa ginekoloģijas iestāde, kas spēs palīdzēt ikvienai sievietei visos ar reproduktīvo sistēmu saistītajos jautājumos.