Izvēlies preces Facebook — iepērcies ērtāk!

Izvēlies preces Facebook — iepērcies ērtāk!

facebook-reklāmasVairums Facebook lietotāju šo sociālo tīklu lieto tieši savos viedtālruņos, nevis datoros. Viedtālrunis ir vienmēr pa rokai, tā ekrāns ir gana liels, lai tajā ērti apskatītu visu, kas nepieciešams. Tajā skaitā arī uzņēmēju reklāmas, bez kurām tagad sociālo tīklu Facebook ir grūti iedomāties.

Facebook reklāma šobrīd ir viens no vadošajiem digitālā mārketinga rīkiem, kas sekmīgi nokļūst pie ieinteresētiem klientiem. Reklāmu saturs tiek pielāgots, vadoties pēc Facebook lietotāju interesēm, profila informācijas, ģeogrāfiskiem faktoriem. Tas ļauj panākt, ka sociālā tīkla lietotājs sava viedtālruņa ekrānā redz tās reklāmas, kas viņam tiešām var būt saistošas. Tas ir izdevīgi gan lietotājam, gan reklāmdevējam.

Redzi un pērc

Kāpēc arvien vairāk patērētāju izmanto iepirkšanās iespējas, ko piedāvā Facebook? Tāpēc, ka tas ir ērti un ātri. Izdevīgi piedāvājumi parādās jau Facebook ziņu lentē, kur uzņēmēji ievietojuši savu reklāmu un sponsorēto saturu. Tagad, kad arvien domājam, kā optimizēt savu ikdienu, šāda veida komunikācija ar uzņēmēju ir tiešām izdevīga. Var sazināties ar pārdevēju turpat komentāru vai privāto ziņu sadaļā, noskaidrot sev aktuālos jautājumus un pasūtīt piedāvāto preci.

Facebook reklāma zina, ko vēlamies

Kāpēc savā Facebook ziņu lentē redzam tieši tās un ne citas reklāmas? Tāpēc, ka tās atbilst mūsu aktivitātēm, interesēm un arī tam saturam, kam izvēlamies sekot.

Redzam to uzņēmēju reklāmas, kuru sociālo tīklu kontiem esam pieteikušies sekot. Tas ir tikai loģiski. Tāpat varam redzēt reklāmas, ja esam atzīmējuši “Patīk” kādam ierakstam. Interneta vidē visas mūsu darbības tiek analizētas un reģistrētas, tāpēc izveidojas mūsu sociālais, interešu un ģeogrāfiskais raksturojums, pēc kura var izanalizēt, kuras reklāmas mums ir piemērotākas.

Piemēram, ja esat skatījies juvelierizstrādājumu internetveikalā zelta ķēdītes, tad nav nekas pārsteidzošs, ka pēc kāda laika savā Facebook ziņu lentē redzat reklāmu, ka zelta ķēdītes šobrīd nopērkamas par izdevīgu cenu: https://gemmi.lv/lv/17-kedes. Ar dažu klikšķu palīdzību turpat no Facebook vietnes jau var veikt kāroto pirkumu.