Lāzerepilācija – nekādu ieaugušu matiņu un gluda āda uz palikšanu

Lāzerepilācija – nekādu ieaugušu matiņu un gluda āda uz palikšanu

LāzerepilācijaSkaistums prasa upurus. Šādu teicienu būs dzirdējis ikviens. Cīņa ar nevēlamo apmatojumu noteikti ir ar šo teicienu raksturojama ļoti trāpīgi. Ko tik sievietes nav gatavas pārciest, lai iegūtu gludu, modes un skaistuma standartiem atbilstošu ādu visās ķermeņa vietās. Metožu matiņu likvidācijai ir daudz un dažādas. Visbiežāk sievietes ir izmēģinājušas gandrīz visas no tām, meklējot to efektīvāko un ideālāko tieši sev. Tomēr gandrīz vienmēr ir jāsamierinās ar kādām blaknēm.

Piemēram, skūties vajag tiešām bieži, gandrīz ik pēc 2-3 dienām. Kā arī pēc skūšanās matiņi mēdz kļūt biezāki, asāki, arī ieaugt. Var arī vaksēt, ko arī izvēlas ļoti daudz sieviešu. Tomēr tas ir sāpīgi. Pie šīm sāpēm dāmas ar laiku pierod. Vaksāciju jāveic ik pēc 3-5 nedēļām, kā kurai. Tomēr katra no reizēm izmaksā diezgan dārgi, ja grib apstrādāt visas aktuālās zonas – kājas visā garumā, bikini zonu, paduses. Arī pēc vaksācijas matiņi bieži ieaug. Var cīnīties ar matiņiem arī ar depilācijas krēmiem. Tomēr nereti biezākiem matiņiem tie nesniedz vēlamo efektu, kā arī bieži novērojams ādas kairinājums vai pat alerģija no depilācijas krēmiem.

Kādu alternatīvu piedāvā lāzerepilācija

Tehnoloģiju un iekārtu attīstība ir spējusi sniegt inovācijas arī matiņu likvidēšanas jomā. Lāzerepilācija ir viena no šādām metodēm, ko var paveikt ar īpašas iekārtas palīdzību. Šajā metodē matiņu iznīcināšana notiek ar gaismas staru, ko lāzers koncentrē tieši uz matiņa sakni, to iznīcinot.

Lāzerepilācija no citām metodēm atšķiras ar to, ka spēj sasniegt ilgstoši gludas ādas efektu. Pēc sākotnējā lāzerepilācijas kursa iziešanas un visu matiņu apstrādes āda savu gludo izskatu saglabās pastāvīgi, būs tikai nepieciešamas profilaktiskas procedūras 1-2 reizes gadā, lai saglabātu iegūto efektu.

Lāzerepilācija sniegs ne tikai ilgstoši gludu ādu, bet arī pati procedūra būs mazsāpīga, kas sievietēm parasti ir ļoti būtiski. Vairumam dāmu ir zems sāpju slieksnis, tāpēc viņas izvēlas skūšanos vai depilācijas krēmus. Tad nu lāzerepilācija ir tā lieliskā alternatīva, kas ļaus aizmirst par regulāro skūšanos un arī atbrīvošanos no nepieciešamības regulāri ciest sāpes skaistuma vārdā.

Lāzerepilācija novērš matiņu ieaugšanu

Gandrīz visas matiņu likvidēšanas metodes saistās ar nepatīkamu problēmu – matiņu ieaugšanu. Tas ir gan neestētiski, gan sāpīgi. Lāzerepilācija jau pēc vienas reizes spēj novērst ieaugušu matiņu problēmu. Tas ir ļoti būtisks ieguvums, ko sievietes novērtē un izvēlas šo procedūru ne tikai tāpēc, lai atbrīvotos no matiņiem dažādās ķermeņa zonās, bet arī tāpēc, lai uzlabotu ādas kopējo izskatu, ko lāzerepilācija izdara ļoti efektīvi.

Kur veikt lāzerepilāciju

Visdrošāk lāzerepilāciju veikt pie sertificētiem speciālistiem, kuri strādā ar jaunākās paaudzes lāzera iekārtām, kuras arī spēj sasniegt vislabāko matiņu likvidēšanas rezultātu. Viena no TOP lāzerdermatoloģijas klīnikām Latvijā ir “Era Esthetic”, kuras pakalpojumu klāsts ir gana plašs, to skaitā arī lāzerepilācijas procedūras.

Vairāk par lāzerepilāciju šajā klīnikā varat uzzināt šeit:

http://eraesthetic.lv/pakalpojumi/lazerepilacija-ar-aleksandrita-lazeri-candela-gentlelase-pro.

Kas jāņem vērā, izvēloties lāzerepilāciju

  • Lāzerepilācijas sākotnējais kurss prasīs lielākus finansiālos ieguldījumus, bet ilgtermiņā tie noteikti atmaksāsies.
  • Lai iegūtu vēlamo efektu, jāveic pilns procedūru kurss, kas var atšķirties katram cilvēkam. Vidēji tās ir no 3 līdz 10 procedūrām.
  • Pirms lāzerepilācijas un starp procedūrām matiņi nedrīkst tikt izrauti ar visu sakni, jāizvēlas skūšanās vai depilācijas krēmi.
  • Procedūra netiek veikta grūtniecēm un arī onkoloģijas pacientiem.
  • Nedēļu pirms procedūras nedrīkst sauļoties un lietot saules aizsargkrēmu ar faktoru SPF 30 vai lielāku.
  • Ar lāzerepilācijas metodi var likvidēt nevēlamo apmatojumu jebkurā ķermeņa vietā – gan uz sejas, gan bikini zonā, gan padusēs, uz kājām, rokām, muguras un vēdera.
  • Lāzerepilācija piemērota arī vīriešiem nevēlamā apmatojuma likvidēšanai.