Modernās māmiņas iet ārā un piepilda sapņus

Modernās māmiņas iet ārā un piepilda sapņus

mamma-ar-sporta-ratiemUzskats, ka sievietēm ar maziem bērniem vieta ir tikai mājās, jau sen ir pagātnē. Pasaule kļūst arvien atvērtāka un pielāgotāka tam, lai kopā ar mazuli ērti atrastos gan sabiedriskās vietās, gan dažādās iestādēs, pat dotos ceļojumos uz ārvalstīm. Galvenais, lai līdzi ir viss nepieciešamais. Un šajā ziņā bērnu preču ražotāji ir padomājuši par visu. Var paņemt līdzi visu, kas vajadzīgs higiēnai, arī pārtiku mazulim. Sabiedriskās vietās ir pārtīšanas un barošanas istabas, kas ļauj ērti pārvietoties tur, kur nepieciešams.

Lai māmiņa ar mazuli ērti varētu doties tur, kur vēlas, svarīgi izvēlēties arī pareizos ratiņus. Ja mazulis jau ir paaudzies, tad sporta rati būs īstā izvēle, jo tie ir viegli, kompakti, ērti salokāmi. Sporta rati ir arī neizstājami tad, ja dodas ceļojumā, jo mazulis, lai gan varbūt jau staigā, būs noguris, varbūt niķosies, tāpēc viegli un kompakti sporta rati ir viena no svarīgākajām lietām, ko jāatceras sagādāt pirms ceļojuma.

Tagad ir moderni līdz ar mazuļa piedzimšanu mesties savu sapņu piepildīšanā. Māmiņas nomaina profesijas, dibina uzņēmumus, attīsta savu hobiju par peļņas avotu. Un to izdodas apvienot ar ikdienas rūpēm par mazuli.

Tāpat jaunā dzīve ar mazuli mudina māmiņām kļūt aktīvām sociālajos tīklos un interneta vidē — viņas raksta blogus, veido savus Instagram un Facebook kontus, kuriem seko ļoti daudz cilvēku.

Daudzas no māmiņam apgalvo, ka tieši bērna piedzimšana viņām ir atvērusi līdz šim nezināmus enerģijas un iedvesmas kanālus, kā arī drosmi sākt dzīvot tā, kā viņas patiešām vēlas.

Te neliels saraksts ar māmiņām, kuru aizraujošajai dzīvei varam sekot internetā:

Protams, ka tā ne tuvu nav pat neliela daļa no tiem interesantajiem resursiem, ko internetā rada māmiņas — radošas, stipras, iedvesmas un enerģijas pilnas.