Mūsdienīgas autoskolas: klientu vajadzībām pielāgoti risinājumi

Mūsdienīgas autoskolas: klientu vajadzībām pielāgoti risinājumi

autoskolaIkviens pakalpojums, ja tas grib noturēt klientu interesi un būt pieprasīts, jāpielāgo aktuālajām tendencēm un klientu šī brīža vajadzībām. Un tās ir lietas, kas ar laiku mainās. Pēdējos gados šīs pārmaiņas ir arvien straujākas, jo dzīvojam intensīvākā laikā, kad jaunas tendences ienāk aktīvāk.

Arī autoskolas ir tā nozare, kurai neizbēgami jāseko tendencēm sabiedrībā, pielāgojot savu pakalpojumu. Pretējā gadījumā noturēties konkurences apstākļos ir gandrīz neiespējami. Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ. Tās autoskolas, kuras efektīvāk spēj pielāgoties klientu vajadzībām, arī piesaista vairāk klientu un saņem labākās atsauksmes.

Protams, nedrīkst aizmirst par autoskolas pakalpojumu kvalitāti, kas tomēr ir ļoti būtisks faktors, pēc kura topošie autovadītāji izvēlas sev piemērotāko autoskolu.

  • Internets: mācies teoriju, piesakies braukšanai, seko maksājumiem

Internets un dažādi digitālie risinājumi ir jau kļuvuši neaizstājami gandrīz visās jomās. Autoskolas un to sniegtie pakalpojumi nav nekāds izņēmums. Tagad visa aktuālā informācija, kas nepieciešama kursantiem, ir ērti un jebkurā laikā pieejama autoskolas mājaslapā.

Daudzas autoskolas tagad izveidojušas arī sistēmu, ka mājaslapās var arī ērti sekot pierakstam uz braukšanas nodarbībām. Tādā veida arī tiek mazināts pelēkais sektors attiecībā uz naudas plūsmu autoskolās, jo iepriekš viss notika ar sarunāšanu un naudas došanu instruktoram uz rokas.

Internetā var iegūt ne tikai aktuālo informāciju, bet arī nostiprināt savas zināšanas teorētiskajā daļā. Var pildīt eksāmenam līdzīgus uzdevumus un sekot savu zināšanu izaugsmei. Tādā veidā nostiprinās nodarbībās apgūtais, kā arī var tikt sekmīgi aizpildīti kādi robi zināšanās. Ja izdodas bez kļūdām izpildīt internetā pieejamos eksāmena variantus, tad ir lielāka pārliecība par saviem spēkiem, dodoties uz īsto teorijas ekesāmenu. Eksāmenu patstāvīgi pildīt un trenēties var CSDD mājaslapā.

  • Tava izvēle — manuālā vai automātiskā pārnesumkārba

Sabiedrība mainās, mainās arī cilvēku vajadzības un braukšanas paradumi. Tāpēc arvien aktuālāka kļuvusi atteikšanās no manuālās ātrumkārbas. It īpaši tas ir aktuāli pilsētvidē, kur manuālā pārnesumkārba intensīvā satiksmē var sagādāt gana daudz stresa. Automātiskā pārnesumkārba ir iecienīta izvēle tieši dāmām, jo viņas grib braukt bez stresa, vairāk izbaudīt pašu braukšanu, daudz nedomājot par nemitīgu ātrumu pārslēgšanu. Un arī visi auto ražotāji to ir sapratuši, tāpēc piedāvā gandrīz visus auto modeļus arī ar automātisko pārnesumkārbu.

Skaidrs, ka šai tendencei seko arī autoskolas un atbildīgās instances. Jau vairākus gadus autoskolas piedāvā apgūt braukšanu arī tikai ar automātisko pārnesumkārbu. Un braukšanas eksāmenu arī kārtot ar šādu auto, saņemot apliecību, kurā ir atzīme, ka var vadīt tikai automašīnu ar automātisko pārnesumkārbu.

Viena no pirmajam autoskolām, kas piedāvāja šādu pakalpojumu, (toreiz Credo) bija Credoautoprieks, to apstiprina šis Delfi raksts. Toreiz šī ziņa bija neticams jaunums. Tagad jau tā ir ikdiena un ierasta izvēle — manuālā vai automātiskā pārnesumkārba braukšanas apmācībā.

  • Apmācību process, kas pielāgojas tavam dzīvesveidam

Jebkuras mācības, kas ir domātas pieaugušajiem, modernā pasaulē ir ar tendenci maksimāli pielāgoties katra apmācāmā vajadzībām un dzīvesveidam. To dara arī autoskolas. Ko tas īsti nozīmē? To, ka tiek organizētas dažādas apmācību grupas. Tām ir dažādi norises laiki un intensitāte.

Katrs var izvēlēties to, kas atbilst viņa noslogojumam un dzīvesveidam. Svarīgi, lai var veltīt apmācībām maksimālu uzmanību, jo tikai tad tās sniegs vēlamo rezultātu. Nav prātīgi apmeklēt grupu, kas īsti nav ērtā laikā, arī tad, ja nav laika patstāvīgi mācīties. Tāpēc svarīgi vispirms izvēlēties tādu apmācību programmu, kas tiešām ir ērta. Un tagad autoskolas tiešām padomājušas par to, lai izvēle būtu maksimāli plaša. Var mācīties darbadienu vakaros, dabadienās pa dienu, brīvdienās. Var apmeklēt intensīvo apmācību vai arī standarta apmācību, kas ir ilgāka.