Noderīga informācija vienmēr telefona attālumā

Noderīga informācija vienmēr telefona attālumā

Viedtālrunis ir kļuvis par tik universālu rīku, ka bez tā vairs nevaru iedomāties savu ikdienu. Tajā tiek risinātas gan darba, gan ģimenes lietas, telefonā ir atpūta, izklaide un arī vienmēr aktuālā informācija. Man īpaši patīk tas, ka ar telefona starpniecību es pat dažu sekunžu laikā varu piekļūt sev svarīgai informācijai, to atrast un izmantot tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

Protams, ka tādu priekšrocību dod interneta pieslēgums. Ar viedtālruņa palīdzību jebkurā vietā un laikā var pieslēgties globālajam tīmeklim, kur atrodama visa iespējamā informācija, ko izmantojam arī tad, kad sēžam pie datora. Tikai viedtālrunī tas vienmēr ir kompaktā formātā un ērti izmantojams, jo tālrunis taču vienmēr kabatā.

Jaunāko viedtālruņu ekrāni ir pietiekami lieli, lai tajos brīvi lasītu jau apjomīgākus tekstus, skatītos bildes un video.

Mobilās aplikācijas

Esmu aplikāciju lietotāja. Man patīk, ka tālrunī ir ērti pieejami pakalpojumi un saturs, kas tieši pielāgots viedtālruņa specifikai. Ja parādās jaunas aplikācijas, kuru saturs mani var interesēt, tad es tās lejupielādēju un izmēģinu. Ja atzīstu par kvalitatīvām, tad tās manā viedtālrunī ir uz palikšanu.

Kādas ir manas biežāk lietotās aplikāciju kategorijas? Es izmantoju tās, kur varu lasīt kvalitatīvu saturu, piemēram, Fabula. Tur ir pieejamas grāmatas un prese. Tad vēl izmantoju finanšu aplikācijas un banku aplikācijas, kur varu uzzināt konta atlikumu un veikt vienkāršākus darījumus. Iedvesmai vienmēr noder Pinterest. Vēl manā viedtālrunī neaizstājama ir aplikācija Endomondo, kas skaita manas sportiskās aktivitātes un iedvesmo jauniem sasniegumiem.

Noderīgas mājaslapas un blogi

Internetā ar tālruņa starpniecību es smeļos daudz iedvesmas, sekoju cilvēkiem, kas mani iedvesmo, lasu viņu blogus, regulāri apmeklēju man interesējošas mājaslapas. To ir ērti izdarīt tad, kad kaut kas jāgaida, jo tā izmantoju lietderīgi laiku. Ja kaut kas man šķiet interesants, bet nav laika to lasīt, tad saglabāju saiti uz šo saturu un izlasu vēlāk.

Man īpaši patīk, ka tagad arī daudzas specifiska satura mājaslapas ieviesušas bloga sadaļu, kur runā par aktuālām tēmām, ievieto viegli uztveramu informāciju. Tas palīdz kļūt izglītotākai kādā jomā, uzzināt kaut ko jaunu.

Pieraksts pie ārsta

Es noteikti esmu tas cilvēks, kurš ir sajūsmā par iespēju ar telefona starpniecību pieteikties pie ārsta. Klikšķis, īsa informācija un sekošāna norādēm — un pieraksts ir veikts. Ja vajag ko precizēt, viņi paši piezvana. Man nepatīk zvanīt. It īpaši uz reģistratūrām, kur jāgaida stundām, kamēr kāds atbild. Tāpēc šis ir ļoti ērti. Nesen man bija vajadzīgs labs dermatologs. Meklēju internetā, kur man tuvāk ir dermatologs ar labām atsauksmēm. Nokļuvu dermatoloģijas klīnikas mājaslapā, kur pieteikties uz vizīti bija tik viegli. Dermatologs nav vienīgais ārsts, ko esmu pieteikusi ar telefona starpniecību. Arī bērnus pie ārsta BKUS esmu pieteikusi, nosūtot no tālruņa e-pastu. Ļoti ērti. Un toreiz dermatologs bija izvēlēts pareizais, ļoti kompetenta klīnika, kurā man palīdzēja.

Virtuāli veikali vienmēr kabatā

Un es taču nebūtu sieviete, ja telefonā neizmantotu arī iespēju iepirkties! Apmeklēju interneta veikalus. Īpaši tos, kuriem jau ir savas aplikācijas, jo tādā veidā iepirkšanās process ir daudz vienkāršāks. Varu apskatīt interesējošās preces arī tad, kad vēlu vakarā jau esmu gultā vai brīvdienu gribas pavadīt uz dīvāna, nevis lielveikalā.

Viss vienā viedtālrunī!