Pieteikt vizīti pie ārsta internetā — ātri un ērti

Pieteikt vizīti pie ārsta internetā — ātri un ērti

pierakstsNedienas ar e-veselības sistēmu, liek domāt, ka tomēr internetam un tehnoloģijām nevar uzticēt visas jomas. Bet diez vai kāds noliegs, ka nejūtas atvieglots par to, ka jau kādu laiku vairums ārstniecības iestāžu nodrošina iespēju vizītēm pieteikties elektroniskā veidā.

Vismaz es ļoti izbaudu šo iespēju, ka bērnus vizītēm, kas vajadzīgas BKUS, varu pieteikt ar e-pasta starpniecību. Arī citos veselības centros un iestādēs esmu izmantojusi iespēju aizpildīt mājaslapā vizītes pieteikuma formu. Pēc tam man atnāk atbilde uz e-pastu vai telefonu. Tik vienkārši!

Tas ir ērti un vienkārši pat tad, ja internets pieejams tikai telefonā, bet pa rokai nav datora vai planšetes, jo vairums iestāžu savas mājaslapas veiksmīgi pielāgojuši arī mobilajam formātam, kas ļauj visu informāciju pārskatāmi redzēt arī viedtālruņa ekrānā.

Piemēram, man bija vajadzīga dermatologa konsultācija un dzimumzīmju pārbaude. Aiz gara laika sabiedriskajā transportā savā telefonā pētīju variantus, kur tad varētu labāk saņemt šo pakalpojumu. Iemaldījos klīnikas eraesthetic.lv mājaslapā. Tur izlasīju tieši par to pakalpojumu, kas man vajadzīgs. Un uzreiz arī bija iespēja pieteikties vizītei, veicot vien dažus vienkāršus soļus turpat telefonā. Es izkāpu no sabiedriskā transporta, un dzimumzīmju pārbaude jau bija pieteikta. Vai tas nav fantastiski? Tieši tāpēc man patīk šis modernais tehnoloģiju laikmets, jo tik daudzas lietas notiek pavisam citā veidā un ātrumā.

Iespēja atvieglot pieteikšanos pie medicīnas speciālistiem bija vajadzīga jau sen, jo tradicionālais zvans uz poliklīnikas reģistratūru jau sen bija izsmēlis savas iespējas un atbilstību mūsdienīga cilvēka dzīves ritamam.

Pamēģiniet sazvanīt poliklīniku vai, piemēram, BKUS reģistratūru? Rezultātā būs tikai milzīgs telefona rēķins, jo skaita arī gaidīšanas laiku, kā arī sabojāti nervi. Un neviens dzīvs cilvēks zvanu tā arī nebūs pieņēmis. Tas tiešām var sabojāt dienu.

Kāpēc pašam meklēt nepatīkamas emocija, ja no tā atbrīvo interneta sniegtās iespējas? Lai telefona līnijas tiek atslogotas priekš tiem cilvēkiem, kuriem nav iespējas izmantot internetu. Tādu joprojām ir daudz, it īpaši veco cilvēku vidū, viņi diez vai mainīs savu paradumus. Tomēr jaunajai paaudzei nav nekādu problēmu pielāgoties šīm iespējām, kuras ļauj atvieglot savu ikdienu un pieteikties pie vajadzīgā veselības aprūpes speciālista.

Elektroniskā pieteikšanās arī mudina pieteikties tos, kuri vilcinās doties pie ārsta. Klikšķis taču ir vienkāršāks nekā zvans!