Rūpējies par sevi — 4 procedūras, kas uzlabos pašsajūtu

Rūpējies par sevi — 4 procedūras, kas uzlabos pašsajūtu

Esam pieraduši, ka vienmēr ir jārūpējas par citiem — bērniem, dzīvesbiedru, vecākiem, mājdzīvniekiem, jāveic darba pienākumi utt. Rūpes par sevi pašu ir kaut kur krietni tālu sarakstā. Bieži vien līdz tam nemaz nenonāk, jo vairs nav ne laika, ne līdzekļu, ne enerģijas, lai to īstenotu. Tomēr ilgtermiņā neveltot rūpes pašai sev, var iedzīvoties gan fiziskās, gan emocionālās problēmās, var pazust laimes un prieka sajūta, jo visu laiku tiek dots citiem, bet savs kausiņš nemaz netiek piepildīts. Tāpēc iesakām dažas procedūras, kurām varbūt var šad tad izbrīvēt laiku.

  • Dodies pie friziera

Friziera apmeklējums ir lieliska iespēja, kā īsā laikā uzlabot savu ārējo izskatu. Jauns matu griezums, atsvaidzināta krāsa, kādas matus lutinošas procedūras — kas gan var būt labāks par to! Veselīgi, mirdzoši un labi veidoti mati vienmēr ir galvenā atslēga uz lielisku koptēlu. Tāpēc, ja nav laika parūpēties par visu citu, tad par matiem noteikti nedrīkst aizmirst. Vislabāk, ja ir savs frizieris, kurš pārzina jūsu matus, zina kā tos palutināt, vislabāk nogriezt un ieveidot.

  • Apmeklē masāžu

Masāža ir vēl viens pārbaudīts un sen zināms relaksācijas un sevis lutināšanas veids, ko izvēlas ļoti daudzi. Ja vēl neesi atklājusi masāžas maģisko iedarbību uz ķermeni un garu, tad ir pēdējais laiks, lai to izdarītu. Masāžām ir dažādi veidi. Ir gan klasiskās masāžas, gan eksotiskās, kas aizgūtas no citām zemēm. Var izvēlēties masāžu tikai kādai konkrētai ķermeņa zonai vai arī visam ķermenim.

Zonas, kuras noteikti ir pelnījušas masāžas seansu, ir kakls, pleci un mugura, jo tās visvairāk uzkrāj saspringumu un cieš no sāpēm. It īpaši tiem, kuri darba dienu pavada pie datora un rakstāmgalda.

  • Veic zobu higiēnu

Zobu higiēnista apmeklējums var šķist dīvains šajā sarakstā, tomēr tas patiesi var uzlabot jūsu omu un arī izskatu. Zobu higiēnists veiks mutes dobuma ģenerāltīrīšanu, noņems mīksto un cieto aplikumu. Zobu higiēnists zobus arī nopulēs, kas ļaus tiem uzlabot savu toni un izskatīties baltākiem, koptākiem. Kad zobu higiēnists būs veicis savu darbu, jums būs gan svaigāka elpa, gan lielāks prieks skatīties spogulī, jo pretī vērsies skaists smaids. Zobu higiēnists ir jāapmeklē vismaz 1-2 reizes gadā. Ja zobu higiēnists kādu laiku nav apmeklēts, tad tā būs lieliska procedūra, kas uzlabos gan zobu veselību, gan sniegs ieguvumus savai pašapziņai.

  • Ar draudzenēm apmeklē SPA

Pavisam lielu un patīkamu labsajūtas devu varēsi noķert, ja izbrīvēsi laiku, lai kopā ar labākajām draudzenēm kaut vienu vai dažas dienas pavadītu SPA centrā. Tā būs draudzības stiprināšana, ķermeņa un gara palutināšana vienā piegājienā. Ticiet, ka šādas brīvdienas jums ļoti patiks. Pēc tām jutīsieties relaksēta, mierīga un labi atpūtusies. Kā arī izbaudījusi labu sabiedrību un sarunas. SPA centros vienmēr ir padomāts, kā īpaši palutināt katru apmeklētāju, kā radīt skaistu un mājīgu vidi. Tā būs ļoti laba izvēle, ja sevis lutināšanai nav sanācis veltīt laiku jau krietni sen.