Tavam komfortam un drošībai mājās

Tavam komfortam un drošībai mājās

Lai mēs justos labi, droši, atpūtušies un darbspējīgi, ir ļoti būtiski, ka apkārt ir estētiska un komfortabla vide. It īpaši svarīgi tas ir pašu mājoklī, kur pavadām salīdzinoši daudz laika, kā arī tieši šajā vietā vēlamies atpūsties un atjaunot savu enerģiju. Tāpēc ir būtiski apdomīgi un tālredzīgi izvēlēties komforta un drošības risinājumu savam īpašumam.

Vietējais uzņēmums “Ripo-Baltic” piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas paredzēts teritorijas labiekārtošanai, mājai un arī būvniecībai. Uzņēmuma preču klāstā ir dažāda veida vārti un to automatizētās sistēmas, arī žalūzijas un insektu sieti, sienu apdares materiāli, kā arī jumtu segumi.

“Ripo- Baltic” ir jau ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi šajā nozarē, kā arī nemitīgi attīstās un paplašina savu piedāvāto preču klāstu. Pamatu pamats visam ir augtas kvalitātes un uzticamu ražotāju izejmateriāli, no kuriem top klienta vajadzībām individuāli pielāgoti materiāli un elementi viņa īpašumam.

Veramie un bīdāmie vārti ar automātiku

Teritorijas, garāžas un industriālie vārti ar un bez automātikas – tos plašā izvēlē varat atrast tieši pie “Ripo-Baltic”. Vārtus iespējams līdz mazākajai niansei pielāgot katram objektam un īpašnieka vajadzībām, papildinot tos ar kādiem būtiskiem elementiem. Kvalitatīvi vārti ir viens no īpašuma drošības galvenajiem stūrakmeņiem, tāpēc to izvēlē vienmēr labāk ir vadīties pēc kvalitātes principa. Tomēr “Ripo-Baltic” spēj arī piedāvāt izdevīgas un konkurētspējīgas cenas saviem augstās kvalitātes izstrādājumiem.

Saules žalūzijas – būtisks telpu komforta elements

Telpās esošais mikroklimats ļoti būtiski ietekmē gan miegu, gan darbaspējas, gan kopējo pašsajūtu. Lai nodrošinātu telpās optimālu temperatūru, pasargātu tās no pārkaršanas un tiešiem saules stariem, ļoti noderīgas ir saules aizsargžalūzijas, kas piestiprinātas ēkas ārpusē. Tādā veidā tiek samazināts iespējamo putekļu daudzums telpās. Saules aizsargžalūzijas ne tikai pasargā telpas no saules un regulē temperatūru, bet arī ir lielisks veids, kā nodrošināt savu privātumu. “Ripo-Baltic” klāstā ir aizsargžalūzijas ar fiksētām un regulējamām lamelēm, Venēcijas žalūzijas, RULLO žalūzijas, marķīzes un pergolas.

Jumta segumi

Uzņēmums “Ripo-Baltic” ar laiku ir paplašinājis savu darbību, piedāvājot arvien jaunus augstas kvalitātes materiālus mājai un teritorijai. Viens no materiāliem ir IKO jumta segumi, kas ir vadošais jumta segumu ražotājs Kanādā. Ar ko īpaši tieši šie jumta segumi? Tie ir bitumena šindeļi, kas ir daudz kvalitatīvāki un divtik izturīgāki par citiem tirgū piedāvātajiem. IKO šindeļi ir viegls un ātrs apdares veids, tie ir ūdens un sniega necaurlaidīgi, kā arī izturīgi pret spēcīgu vēju. Paši šindeļi ir daudz lielāki nekā ierasts, kā arī ir divreiz platāka naglošanas josla. IKO šindeļi sastāv no 5 bitumena joslām, kas padara jumta klājumu divtik izturīgāku un daudz drošāku.

Vēl pie “Ripo-Baltic”varat iegādāties ārsienu veidņus būvniecībai, materiālus sienu apdarei un jumta logus, kas ļaus izveidot ne tikai drošu un ērtu, bet arī estētisku mājokli, kas tiešām sniegs komfortu ik dienu. Ar visu plašo preču un pakalpojumu klāstu varat iepazīties mājaslapā https://ripo-baltic.com/